O nás

REMAK agency byla založena v roce 1995 v Ostravě, jako agentura nabízející plný technický, produkční a reklamní servis. V současnosti firma sídlí v okrajové části Ostravy v Ludgeřovicích. Má 5 stálých zaměstnanců a úzce spolupracuje se širokým okruhem externistů. Naše práce vychází z přesvědčení, že jedině individuální přístup je cestou k úspěšné a dlouholeté spolupráci s klientem.

Samozřejmostí je pojištění agentury na zodpovědnost z provozu  do výše 10.000.000,-Kč.

REMAK agency – produkce

REMAK agency ve spolupráci s klientem realizuje projekty na nejvyšší možné úrovni z využitím moderního technického zázemí a dlouholetých odborných zkušeností jejich pracovníků.

Naše agentura nabízí komplexní, profesionální přístup při organizaci daných akcí. Pracujeme v týmu mladých progresivních osob, které se vyznačují kreativním a operativním myšlením.

REMAK agency klade důraz na styl své práce a v rámci toho zejména na preciznost, otevřenost,kreativitu a profesionalitu.

REMAK agency – umělecká agentura

REMAK agency Vám na přání zajistí jakéhokoliv umělce (zpěváka, herce, moderátora, skupinu, atd.) z naší hudební a filmové scény.

Program doplníme o zážitkové atrakce adrenalinového charakteru a také atrakcemi pro nejmenší návštěvníky akce.Neustále sledujeme nejnovější trendy v oblasti eventů a nabídku neustále doplňujeme.

Byli bychom velmi rádi, kdyby tato nabídka představovala impuls ke vzájemné spolupráci.

Těšíme se na budoucí spolupráci.